Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Vítáme Vás stránkách realitní kanceláře GLOBAL MAX REALITY s.r.o.

Dovolte, abychom Vás krátce seznámili se samotnou společností GLOBAL MAX REALITY s.r.o., její základní filosofií a komfortem, který nabízí svým klientům. V současné době patří mezi nejvíce doporučované realitní kanceláře v Praze.

 

Všechny služby pod jednou střechou

Nabízíme komplexní realitní služby spojené s nákupem či prodejem nemovitostí, které svým klientům poskytujeme. Máme bohaté zkušenosti na českém trhu a cílíme především na region Prahy a Středních Čech.Naším cílem jena prvním místě spokojenost klientů.

Ke každému obchodnímu případu přistupujeme individuálně s cílem najít to nejlepší řešení pro klienta, ať již z hlediska výběru nemovitosti, tak z hlediska toho nejvýhodnějšího způsobu financování. Pro prodávajícího klienta vyhledáme vhodného kupce či nájemníka, zajistíme všechen servis a služby včetně prezentace prodávané nemovitosti.

Realitní kancelář s budoucností

GLOBAL MAX REALITY s.r.o. se dnes zároveň řadí mezi nejdynamičtěji se rozvíjející společnosti v realitním segmentu. Za poslední období dokázala dosáhnout výrazných obchodních výsledků s velkým důrazem na požadavky a přání klientů.

Důvodem mimořádných úspěchů je klientský servis, který zahrnuje:

Získáním zájemce o koupi nemovitosti obchodní případ v případě naší společnosti nekončí, ale naopak pokračuje v dalším kroku, kdy je pro majitele nemovitosti připraven podrobný sale-time schedule, ve kterém jsou majitel a klient postupně vedeni k uzavření obchodního případu.

Veškeré smlouvy týkající se samotného převodu nemovitostí vypracovává advokát/ka zapsaná v České advokátní komoře. Navíc samotný převod finančních prostředků je zajištěn formou advokátní nebo bankovní úschovy, popř. notářskou úschovou.

Veškeré náklady na vypracování smluv advokátem, jejich případné zpřipomínkování a zapracování do textu hradí naše realitní kancelář. Klienti realitní kanceláře GLOBAL MAX REALITY s.r.o. mají zajištěný komfort v rámci nákladů za poskytnutou advokátní úschovu,kterou standardně také platí naše realitní kancelář klientům.

 

Přednosti GLOBAL MAX REALITY s.r.o.

Realitní poradci GLOBAL MAX REALITY s.r.o., se zaměřují na realitní poradenství a budování dlouhodobé spolupráce s klienty. Naše služby jsou zajišťovány realitními poradci, kteří mají několikaleté zkušenosti z realitního a bankovního sektoru. Jsou vázáni Etickým kodexem naší realitní kanceláře:

Abychom zajistili co nejširší nabídku nemovitostí spolupracujeme rovněž s dalšími obchodními partnery. Někteří z nich prezentují jejich nabídky i na našich webových stránkách.

Co nás řadí mezi úspěšné realitní kanceláře?

 

Přijďte se podívat

VIP realitní poradci našeho týmu hovoří anglicky, což je v případě velkých rezidenčních nemovitostí vítáno zájemci o koupi těchto nemovitostí, kteří se etablují jak ze západní Evropy a Asie, tak ze zemí bývalého "Východního bloku".

Rádi Vás přivítáme v kanceláři na Praze 5 nedaleko stanice metra Anděl nebo v kanceláři na Praze 4.

Můžete si sjednat bezplatnou a nezávaznou informační schůzku s pracovníkem, který Vám rád poradí a zodpoví veškeré dotazy z oblasti realit a jejich financování v příjemném prostředí naší kanceláře.Tuto schůzku si můžete sjednat na tel. čísle: 603 431 807 nebo mailem na adrese: info@globalmax.cz.

Na Vaši návštěvu se těší
GLOBAL MAX REALITY s.r.o.

Vstupní dveře ke GLOBAL MAX REALITY

 

Závěrečná ustanovení

Společnost nepřijímá platby v hotovosti ani kartou. Přijímáme pouze platby převodem na náš účet. Z tohoto důvodu nemáme povinnost registrace k EET a nejsme registrování k EET.

Společnost má sjednáno zákonné pojištění odpovědnosti  č.9020005297 realitního zprostředkovatele u pojišťovny DIRECT.

 

Ochrana osobních údajů

Informace o ochraně osobních údajů, zpracování osobních údajů, nakládání s cookies naleznete na příslušené stránce.

 

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci